| O fetitza frumushica a întrebat:

Am gasit pe un site id lui Miley Cyrus: miley_music_on
Este adevarat? Mie mi-se pare ca da. Dar nu stiu.

16 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

@Ana-Maria94 Miley si-a sters Twitterul in octombrie anul trecut.

| Grimalkin a răspuns:

@ Ana-Maria94: am auzit ca Miley a renuntat la twitter. In fine, nu, nu este id-ul ei. Chiar daca are id, nu l-ar posta pe net. Si oricum, in America se foloseste mai mult MSN-ul happy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu este adevarat, este postat doar asa sa induca in eroare, nu si-ar lasa ea id pe site-uri. Daca vrei sa-i scrii si sa vezi ce scrie si ea fa-ti cont pe twitter:X

| YOLO3e333 a răspuns:

Miley Cryrus nu foloseste yahoo messenger! Si nu oricine il are deci sa va iasa din cap chestia asta cu id-ul vedetelor.

| aleksy a răspuns:

Nu prea cred...

| sickparade a răspuns:

Miley Cyrus nu are id de mess. Daca a avut Twitter si l-a sters tu crezi ca lasa sa ii stie tot pamantu` id de messlaughing? Anyway who cares?

| anycutza [:X] a răspuns:

Sa stii ca vedetele de la Hoolywood nu folosesc YM
in al 2-lea rand chiar si eu ma dau drept MC si le cand la microfon si dau wb si lumea ma crede laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In America se foloseste MSN nu Yahoo. Oricum ea nu are decat myspace, youtube si facebook oficial.restul nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@merlyncantelyn Nu exista site-ul asta.Acu,nu O fetita frunu stiuica e fraiera, ci u estilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley are MSN... nu id ...nici eu nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, ceilalti au dreptate...>>>>>>>>>>>

Adica ce vedeta si~ar lasa id pe site?
Si in plus Americanii nu folosesc messenger ci msm~ul.
olllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id lui miley si chiar am vorbit cu ea, am vazut-o si pe web Dbig grinbig grinbig grin.

| KatherineKath a răspuns:

Nu are yahoo messenger ID eu chiar stiu mi prietena

| cmmx03 a răspuns:

Nu este al ei ca in america nici macar nu exista yahoo numai dac iii spune candva,,, in schimb au si ei hi5

| merlyncatelyn a răspuns:

Nu e real pentru ca si ea mi-a dat id-ul de pe profilul ei adevarat de sunphoto ro mileycyrusdestinycyrus.sunphoto.ro de acolo l am luat si am vazut-o la webcam si mi-a zis ca are laptop onde nimeni nu poate sterge adevarul intrati la ea si in stanga sau dreapta pe ondeva mai jos scrie my id si intrati si scrie acolo!

| elenaionescutpuuuu a răspuns:

Scuze ca iti spun cevabig grin
Nu mai crede in toate minciunile nu vei afla niciodata idu-l lui Miley pentru ca nu este ea la nici un id
;-)