| ღHinataღ a întrebat:

Am inaltimea 160 de centimetri, 45 kilograme si 11 ani.E normal?

9 răspunsuri:
| QueenBey a răspuns:

Esti foarte, foarte ok laughing

| ღHinataღ explică (pentru QueenBey):

De ce foarte, foarte, ma rog? explica-mi si mie.

| mona a răspuns:

E normal

| EoLLnooP a răspuns:

Mda! Stai bine inseamna! Bravo!

| positivity a răspuns:

De ce ar trebui să fie considerat ceva normal sau anormal? Asta ești tu, nu poți schimba asta! Ar trebui să te simți în regulă indiferent de înălțime sau greutate! Chiar și așa, tu stai foarte bine la aceste categorii!
Însă eu ar trebui să mă simt ciudat fiindcă am 1, 55m și 40 kg? Cu siguranță nu!

Răspuns utilizator avertizat
| QueenBey a răspuns (pentru ღHinataღ):

Omfglaughing Pneutr ca e asa : tu ai 1, 60, scazi numarul 15 la numarul de dupa virgula, adica 45, asta e la oamenii ''normali'' sa zic asa, iar la fotomodele se scade 20-25, deci esti super ok + ca ai doar 11 ani, ai tot timpul din lume sa-ti faci griji de silueta ta laughing

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Foarte foarte binelaughing eu sunt baiat... si la 15 ani am 1.70 laughing pentru varsta ta e perfect mai bine decat perfect...

| ღHinataღ explică (pentru QueenBey):

Mersi