| XatomisX a întrebat:

Am inteles parul de pisica sau de animale nu trebuie inhalat pentru ca este periculos dar daca imi inhalez propiul par este periculos? sau doar cel de animale?

6 răspunsuri:
| FlorentinaM a răspuns:

Cred ca da pentru ca poate ajunge la plamani sau in stomac.

| mgtow a răspuns:

O cunostinta a varului meu a murit pentru ca inghitise din greseala o cantitate de par de la pisica si avea cancer pulmonar sau la gat nu stiu sigur ce motiv din alea 2 au fost.

| XatomisX explică (pentru mgtow):

Da si eu te intreb cel de om este periculos? adica daca imi inghit parul meu

| mgtow a răspuns (pentru XatomisX):

Depinde, daca inghiti 2 sau 4 fire nu are nimic, daca iei un teanc cat china mori pentru ca stomacul nu e in stare sa proceseze parul prin digestie ca mancarea, e ca un fel de fibra (tesut).

| XatomisX explică (pentru mgtow):

Ok mersi de raspuns eram doar curioshee hee iti dai seama ca femeiile au parul mare se mai intampla sa fie inghititrolling on the floor

| mgtow a răspuns (pentru XatomisX):

Da, mai ales cand una se pune pe tine si te acopera cu tot parul ala parca te are captiv in puscarie.