| bby a întrebat:

Am nevoie de ajutorbatting eyelashes Am avut instalat pe calculator Microsoft Word 2003 si mi-am instalat Microsoft Word 2007winking imi scrie ca instalarea s`a produs cu succes insa dau la start si caut programul si tot 2003 apare thinking Ce trebuie sa fac? Oare trebuie sa dezinstalez Microsoft Word 2003? Daca da cum?
Dau funda pentru cel care ma ajuta kiss love struck Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Piculetz06 a răspuns:

Daca ai Windows 7 gasesti scris mare Programs, si micut sub el uninstal a program, daca ai windows xp proffesional, trebuie sa gasesti add/remove program. happy

3 răspunsuri:
| Piculetz06 a răspuns:

Pai intra in Start>Control Pannel>Uninstal a program si il gasesti acolo in lista aia, Microsoft office trebuie sa fie, si dai uninstal si apoi instalea office-ul 2007, sper sa te descurci!

| bby explică (pentru Piculetz06):

Nu gasesc Uninstal a program thinking

| bby explică (pentru Piculetz06):

Am gasit insa nu imi merge Microsoft Word 2007 x_x