| Narcys21 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor: fatei pe care o iubesc i-am trimis un sms cu te iubesc, fara sa stiu ca ea e intro relatie. a vazut prietenul ei si s-au despartit iar ea nu mai vorbeste cu mine. ce sa fac?

7 răspunsuri:
| mary4048 a răspuns:

Tot raul spre bine.laughing. poate se razgandeste si ramane cu tine..scrie-i in continuare sms-uri cu "te iubesc", pana se lamureste ca spui adevarulbig grin

| William a răspuns:

In locul tau m-as tavali pe jos de ras.

| ToxicKiss33 a răspuns:

Iti admir curajul si tupeul.Rezolvarea la problema ta este sa te intalnesti cu ea si cu iubitul ei si sa vorbiti.sa ii spui ca nu a fost intentionat si ca iti place de ea, si ca n-ai stiut ca ea este intr-o relatie si totul va fi bine daca nu...

| amelicika a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau, si dai o cutie cu ciocolata favorita.(adica preferata ei)

| Narcys21 explică (pentru amelicika):

Am incercat totl, dar nu reusesc. nici macar nu ma mai priveste!

| amelicika a răspuns (pentru Narcys21):

Renunta.

| Narcys21 explică (pentru amelicika):

Nu o sa renunt niciodata