| AmySiAtat a întrebat:

Am nevoie repejor de niste statusuri de uitare, gen: E greu sa te uit dar incerc, FUNDA! love struck

Răspuns Câştigător
| KiddaTeChisaInFrezaBwa a răspuns:

♥ ~ Nu eşti primul` care pleacă Da` eşti primul` sincer care aş vrea ca într`o zi să se întoarcă ● Te iubesc ● ~
♥ Sunt departe de tine şi`mi este forte greu! Te rog să nu mă uiţi că eu te voi iubi mereu!
-Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni
-Chiar crezi ca ma afecteaza!?`
Zambesc din nou`. love struck
asta`i tot ce conteaza`. winking
-. "# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de # :Xinteresღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult!
. Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy"
. "Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite. winking
. "Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce"
-. mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut! love struck
. Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` love struck •
-. • Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu •
. | • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine •"
. • E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •
. • Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine! • Tu imi dai incredere in mine! •
. Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva • love struck
-. • Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • J` tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete love struck
-
♥ Nu am uitat că ai fost mereu când mi-a mers greu
De asta te-am declarat "Eroul meu" …
-♥ Îmi doresc să trecem prin război noi doi! … doi copii care visează la soare după ploi!
-» Pentru o fată, „toţi băieţii sunt băieţi", mai puţin acela pe care îl iubeşte! ^w^ ♥
~ Dacă îmi poţi promite că nu mă vei uita niciodată, abia atunci voi fi sigură că mă iubeşti cu adevărat. happy
~ Cineva te aşteaptă, cineva te iartă, cineva te acceptă, cineva te înţelege, cineva te iubeşte.
-• Azi... o să te uit...pentru ca mâine să te pot iubi ca la început ♥!
• Fiecare persoană care trece prin viaţa noastră este unică. Lasă întotdeauna ceva din EA însăşi, şi ia un pic din NOI.
-Poate că n-am spus mereu ce voiai să auzi, dar, cu toate astea, te iubesc enorm. ^^ ♥
~ E vina ta că am învăţat să mint, să dezamăgesc, să pierd... happy
» Acelaşi refren sentimental auzit de-o mie de ori... [;-j]
~ Nicio scuză nu-ţi mai poate şterge greşeala. [;-j]
•Avea o inimă mare. Păcat că am ajuns când deja era înghesuială... ♥
• Nu poţi pune limită la zâmbete. Şi nici la lacrimi.
-O doare ca stie ca nu esti langa ea.
O doare ca esti cu alta,
dar o consoleaza gandul ca e in inima ta.
-●Spui punct`. Dar nu se termină niciodată! Pentru că te atrage ca nici o alta fată
-Mai ştii? Iţi plăcea să o vezi râzând...Ea tot cu zâmbetul a rămas, iar tu tot cu ea în gând.
-Asa ca fa ce vrei sa faci, numai fii naiva. Inima lui nu a plecat, habar nu ai ca esti captiva.; x
-•Dar Eu` zambesc. Caci drogul nu-l mai i`au! Te am in fata mea. Si totusi`.nu te vreau`!
-Se spune ca iubesti o data`n viata
o singura iubiree. atunci cum se face
q suferim la orice despartire
-Sa nu crezi ca te'a uitat. Comportamentul ei te face sa crezi ca nici macar nu i'a pasat.; x
-Era o COpilaa Candva`. Acum S`a Schimbat din cauza Ta! Gandestee Altfel "Pustoaicaa"!
-• E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •
-S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapte. : x
-Și încă țin fraierii din scurt cum țin câinii în lesă.

7 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Oh give me a break.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da da, uite acum ma si scol din pat sa iti caut statusuri.

| SmoKeM a răspuns:

Incerc sa te uit dar nu pot cu lacrimi in ochi funda?

| simona123456 a răspuns:

1.Promit ca într`o zi o sa te uit.
2.Mai stii? Îti placea sa o vezi râzând.Ea tot cu zâmbetul a ramas, tu tot cu ea în gând.
3.si mai visez ca vom fi amândoi! :(
4.nothing will never replace = nimic niciodata nu te va inlocui.
5.Am gresit, am oferit iubire acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!
6.• Uneori mi-e dor de tot ce am trait. dar stau si ma întreb "oare chiar m-ai iubit?"
7.Si toate visele se fac bucati. când ai multiple personalitati. :|

Si mai poti gasi aici statu`uri frumoase :http://sweety-things.weebly.com/

| iubitzicaa a răspuns:

Я больше никогда не буду мешать тебе, Но если только один раз и во сне.
big grinbig grin

| DuduAndutza a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si at de ce naiba ai mai pus comm... taci dracul din gura si stai in banca ta

| AmySiAtat explică (pentru DuduAndutza):

Ce ai dus'o? rolling on the floor)))