| elmo a întrebat:

Am o mare problema. Exista o fata, ne cunoastem de 3 ani, este cu un tip de cateva luni si spune ca ma iubeste pe mine, la randul meu si eu o iubesc pe ea. am fost in trecut impreuna si acum ne mai intalnim cateodata. dar nu vrea sa renunte la tipul ala pentru ca spune ca nu i a facut nimic rau ca sa se desparta de el. Nu stiu ce sa fac ce sa mai cred, putin ajutor va rog

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Ce iti sugerez eu este sa pui piciorul in prag, deoarece esti barbat. Ii spui ca vrei sa stii pe cine iubeste pana la urma si sa aleaga intre voi pe cel pentru care nutreste sentimentele cele mai puternice. Nu poate sa te iubeasca pe tine si sa il minta pe tipul acela sau invers, la fel cum nu poate nici sa va iubeasca pe amandoi in acelasi timp. Ii spui ca te simti ca a 5-a roata la caruta si ca nu mai suporti sa traiesti in incertitudine. Nu o lasa sa-ti manipuleze sentimentele dupa voia ei, impune-te. Baftawinking

2 răspunsuri:
| Muraru_Dani_1971 a răspuns:

Daca te-ar iubi cu adevarat ar renunta la celalat asa ca doar cred ca se simte bine cu tine doar atat oricum nu ai ce pierde bafta

| elmo explică (pentru BaiatulAnonim):

Mersi mult! >:d<