| IulyMarin21 a întrebat:

Am o problema eu si prietena mea cea mai buna vorbeam pe messenger ceva adica chesti nu spunem parintilor etc si dintr-o data scrie "cine dracu esti tu" si dupa cateva minute imi zice "era mama care a scris happy" si acum nu stiu ce sa fac simt ca vreau sa mor si ca nu mai vreau sa ma intorc in tara ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

straight face
Se mai intampla ca parintii sa vada ce vorbesc copiii oh go on
Stii cum sunt... poate dansa s-a simtit jicnita ca vorbeati despre chestii care nu ar trebui sa le afle si nah... acum nu putea sa se ia de fata ei si s-a luat de tine.
Nu ai motiv sa fii suparata si mai ales sa mori happy
Daca e cea mai buna prietena a ta prefate ca ai uitat, nu merita sa stricati prietenia pentru asta.

3 răspunsuri:
| ProfesionistTPU a răspuns:

Pai stai asa era ID fete ce cauta mama ei pe ID dansei, inseamna ca mama ii,, violeaza intimitatea``. Tu nu esti vinovat cu nimic, ci doar prietena ta ca putea sa iti spuna vezi ca nu sunt la pc... este mama la pc etc. Daca vreodata mama fetei iti va spune de ce ai vorbit tu cu ea ii spui imi cer scuze nu am stiut ca erati dumneavoastra la PC. Bafta!

| SunzianaMiccutzicka a răspuns:

Asta o sa treacu cu timpul... Nu te mai gandi acolo. Gandeste-te la ceva ce iti face placere si totul va trece de la sine! Noroc!

| IulyMarin21 explică (pentru ProfesionistTPU):

Mama ei juca un joc da oricum nu mi-a zis ca nu e ea la pc