| Just4Joker075 a întrebat:

Am o problema si va cer ajutorul! V-am zis intr-o alta intrebare de o fata care am cunoscut-o aici, la inceput a fost ok, am inceput sa vorbim, toate bune si frumoase, o fata, draguta, frumusica, cu ganduri serioase, mi-a zis ca vrea o relatie stabila, de lunga durata, lucru pe care si eu il caut, pana cand ieri a inceput sa nu-mi mai raspunda si cand a raspuns a facut circ, ca sunt prost ca..., acum doua zile mi-a zis ca a inceput sa-i plac dar de ieri s-a schimbat radical la 190 de grade, am incercat sa vorbesc cu ea, dar m-a blocat si pe facebook, whatsapp si nr de telefon sa nu o mai caut, am nevoie sa ies cu cineva sa vorbesc sa ma descarc, nu mai pot sa tin in mine si ma simt aiurea, deprimat, as vrea sa mai vorbesc cu ea macar o data sa-i aud vocea si sa-mi zica cu ce i-am gresit, daca i-am gresit cu ceva si daca vede asta vreau sa imi cer scuze, dar nu fost de vina cu nimic, ar fi trebuit sa iesim la film, trebuia sa ne vedem, si acum nu mai dau de ea, m-a blocat pe toate variatele posibile de comunicare

9 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Probabil ca si-a inchis ea facebook-ul, nu te-a blocat pe tine. Poate ai spus ceva ce a deranjat-o, sau i-ai facut vreo propunere ce nu i-a placut. Cine stie ce gandeste ea si de ce. Eu zic sa nu disperi, sa o lasi in pace. Daca nu e sa fie a ta nu poti sa insisti la nesfarsit. Am patit si eu asa ceva o.O Ce lume ciudata. E mai mare ofticarea ca nu stii ce mama naibi are. laughing

| Aasdfghj a răspuns:

Poate doar si-a batut joc.

| neutrino a răspuns:

Pentru ea perioada "de lunga durata" a trecut.

| MskDesign a răspuns:

Vezi-ti de treaba! Nu are rost sa iti bati capul cu astfel de fete.Treci la urmatoarea.

| Pinocchio a răspuns:

Las-o in pace, cauta si tu o fata mai normala.

| Just4Joker075 explică:

Am inceput sa am sentimente fata de ea, dar tot as vrea sa vb cu ea dar nu mai dau de ea

| Just4Joker075 explică:

Am creat alt cont de fb si tot nu o mai gasesc crying

| twistedfella a răspuns:

Ai dreptul sa afli ce s-a intamplat, dar nu exagera incercand sa afli asta, fa-ti un cont nou de fb nu conteaza numele si trimite-i un mesaj in care ai vrea doar sa afli motivul sa nu ramai de prost.
ps:fara regrete orice ar fi

| twistedfella a răspuns:

Amice, daca crezi ca tu nu ai facut nimic care sa o ofenseze(din cate inteleg ai vorbit numai pe i-net cu ea) atunci nu incape indoiala de vorbe spuse de alte persoane, deci cum zic toti de aici, uit-o, and live on, inlocuieste-o, iesi afara si petrece timp cu alte persoane in jurul tau, sa iti atenuezi simpatia fata de ea. Inlocuieste-o.winking