| Ioana113 a întrebat:

Am o verișoară de 13 ani care este extrem de obsedată de felul în care arată. Mai ales corpul, vrea acele fese bombate și acei sâni mari doar la vârsta asta. Eu i-am spus ca în timp se va dezvolta, da nu vrea să asculte. E normal ca o fată de 13 ani să fie așa obsedată de fese și sâni mari?

2 răspunsuri:
| Denisa83973q a răspuns:

Da pentru ca vede pe rețelele de socializare toate prostiile. spune i ca mai dureaza pana ii cresc. pana atunci cel mai bine ar fi sa se focuseze pe scoala happy

| 1onur a răspuns:

Educația!

Asta vede asta aplică și ei copii find în mediul care se formează și lise oferă educația de la părinți lor anturajele. care fac parte, Aplicațiile care mai de care distrugătoare și nocive pentru ei.

Mai ales la cum se încurajează prostia și destrăbălarea în ziua de astăzi, ăstea sănt și rezultatele care vin și apar,.