| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca Justin Bieber a spart orice record, cel mai cautat pe Google in 2012, cu cele mai multe folow pe Twiter dintre toti cantaretii si actorii, peste 50.000.000 de fani pe facebook. Si multe alte exemple asemanatoare. Ce parere aveti? Stiu ca multi(multe) il urasc, dar spre dezamagirea voastra, e cel mai placut baiat din lume si nu o poate contesta nimeni. YouTube,Twiter, Facebook, vinzariile albumelor lui, sunt martori.

Un filmulet pe YouTube despre el.

http://www.youtube.com/watch?v=vHvTP4jXIFI

3 răspunsuri:
| danishor a răspuns:

E baiat bun si s-a maturizat intre timp

| Alexxxss a răspuns (pentru danishor):

Eu cred ca Papusa bleaga

| Disharmony a răspuns:

Chiar nu-mi pasă câţi fani idioţi are. Tot un gay afon rămâne pentru mine.