| Bianca306 a întrebat:

Am primit un mesaj pe stardoll.com care spune ca o fata Teresa Fidalgo o fata de 27 de ani a avut un accident de masina si daca nu trimit mesajul respectiv de 20 de ori pot sa ii spun adio mamei mele ( si ea va avea un accident). Nu stiu ce sa cred, sunt o persoana realista ca nu trimite nicioadata mesajele mai departe dar am citit pe net despre ea, si mi-e frica. Vreau sa imi raspunda cineva care a primit mesajul acesta sau macar un sfat si fara sa ma injurati. E vorba de mama!

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Mda,am primit si eu prostia asta de multe ori si nici macar nu am citit tot.E mare prostie, o tampenie care se vrea interesanta.N-o lua in seama happy

9 răspunsuri:
| trusk a răspuns:

Eu zic sa nu te risti, si sa-l trimiti la cel putin 30, ca sa fii sigura.

| Denisa2763 a răspuns:

Este o MARE prostie, nu o crede. Sunt tot felul de prosti care pe mine una ma enerveaza la culme, nu stiu ce sa mai faca pentru a atrage atentia.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt prostii. Daca ai avea IQ-ul peste 50 nu ai mai reactiona asa, dar na, nu toti suntem destepti.

| Bianca306 explică (pentru anonim_4396):

Citeste pe net!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bianca306):

Si daca e pe ent inseamna ca e adevarat? Nu tot ce zboara se mananca.
Cei care lanseaza prostiile astea sunt niste cretini iar aia de le cred sunt si mai cretini.

| Bianca306 explică (pentru anonim_4396):

Ok nici eu nu credeam in din astea dar m-am speriat foarte tare cand am vazut ca si pe net scrie despre ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bianca306):

Stai calma, sunt doar prostii.

| Dariana2512 a răspuns:

Si eu am primit si mi-e frica ca mama mea e mereu pe drumuri dar intr-un final m-am saturat de mesaje ca astea si le-am ingnorat si nu am patit nimic nici eu nici mama.Au fost doar niste copii care nu aveau ce face si au scris si am auzit ca unii au facut si un filmulet. Sunt doar niste prostii.