| NickyDragutza a întrebat:

mi-am schimbat laptopul si acum nu mai a am chiar toate fisierele pe care le aveam pe celalalt si acum nu mai pot juca Club Marian ca imi izce ca imi lipseste un plugin ...imi puteti explica ce sa fac ca sa mearga din nou?(cel mai explicit raspuns primeste fundita) happyhappy

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Instaleaza plug-in-ul lipsa. Asta ar trebui sa-ti rezolve problema. Cel mai probabil plug-in-ul lipsa este Adobe Flah Player sau Adobe Shockwave Player.

1 răspuns:
| NickyDragutza explică (pentru Supps):

Multumesc mult pentru ajutor chiar ala era plug-in-ul lipsa :*:*