| IngridIzabela a întrebat:

Am un microfon la care cant.Si as dori sa mi-l personalizez,adica sa mi-l fac ca al Selenei Gomez, cum are ea scris pe el "SELENA".Mi-as dori si eu sa-mi scriu numele meu "INGRID" pe el.Imi puteti da si mie niste idei? Nu am paiete,dar am hartie creponata,biletele, marcare colorate.Imi puteti da, va rog o idee.
Promit ca dau funda.
Multumesc tuturor si va rog spuneti-mi cat mai repede.Am nevoie cat de curand.

SCUZE DE CATEGORIE.

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Exista scotch colorat, cu modele.
poti sa lipesti scotchul de microfon si scrii pe el Ingrid. mai pui ceva cu sclipici (sunt tuburi cu sclipici-vreo 3 lei 5 culori). Sper ca te'am ajutat.

2 răspunsuri:
| MariaFcsb1 a răspuns:

Poti scrie cu pasta corectoare:X sau ceva special :X Ai putea sa cauti pe net cred daca gasesti:* sper ca ti-am fost de folospuppy dog eyes

| IngridIzabela explică (pentru CristineDelaruss):

Iti multumesc