| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten si eu sunt clasa a 8 el e la liceu clasa a 9 si are 24 de fete in clasa si 9 bayetii.nu stiu cum sa fac sa aflu daca se uita dupa alte fete...sa vad daca ma inseala.desi cand iese cu mine afara zice ca nu are nici o treaba cu fetele alea nu prea imi vine sa cred ...va rog un sfat cum sa aflu daca ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| AnyAnutza a răspuns:

Pai stiam eu un truchappy e amuzant dar merge de fiecare databig grin pai spune-i asa din intamplare ca vine o prietena de'a ta la tine sau o verisoara care e in a 9a sau a 8a, si spune-i ca e de o mie de ori mai frumoasa ca tinebig grin iar tu il intrebi daca vrea sa o cunoasca... si el v'a spune ca da iar tu ii spui sa se uite in spate ca verisoara ta vine acumlaughing si daca el se uita in spatele lui inseamna ca ii plac si alte fete iar daca nu se uita in spate si va spune ca nu se uita inseamna ca te iubeste cu adevaratbig grinhee hee

11 răspunsuri:
| mirela07 a răspuns (pentru AnyAnutza):

Mersi :*o sa incerc promit iti spun maine seara daca a fnctionat

| TeQui a răspuns:

Intreaba-l si fii sigura, nu poate avea mai multe prietene spune-i ce simti e cea mai buna calewinking

| mirela07 a răspuns (pentru TeQui):

Mersi de sfat l-am intrebat si a zis ca doar pe mine ma iubeste dar.nu stiu sigur finca acum o saptamana imi zicea ca na ajuns sa ma iubeasca si acum imi zice ca ma iubeste enom nici eu nu stiu ce sa mai credsad

| mirela07 a răspuns (pentru TeQui):

Mersi de sfat dar el acum o saptamana mi-a zis ca na ajuns sa ma iubeasca si acum zice ca ma iubeste foarte mult nici eu nu stiu ce da mai credsad

| mirela07 a răspuns (pentru TeQui):

Nu stiu daca sal cred finca acum o saptamana mi-a zis ca na ajuns sa ma iubeasca si acum zice ca ma iubeste

| mirela07 a răspuns (pentru mirela07):

Nu stiu daca sal cred finca acum o saptamana mi-a zis ca na ajuns sa ma iubeasca si acum zice ca ma iubeste
nu stiu daca sal cred finca acum o saptamana mi-a zis ca na ajuns sa ma iubeasca si acum zice ca ma iubeste

| AnyAnutza a răspuns:

Spune'i sa se uite in ochii tai si sa-ti spuna sincer daca te iubestebig grin

| AnyAnutza a răspuns:

Sau spune'i sa-ti demonstreze ca te iubestebig grin

| AnyAnutza a răspuns (pentru mirela07):

Spune'i sa se uite in ochii tai si sa-ti spuna sincer daca te iubeste sau nu ( fara mistouri )

| mirela07 a răspuns (pentru AnyAnutza):

Mersi dar ...acum ma despartit de el...deja a fost prea tarziuwinking

| AnyAnutza a răspuns:

Ahasad imi pare rau sad daca asta a fost decizia tabig grin