| ANDREEEEEecuA a întrebat:

Am vazut acum cateva luni o rochie pe Facebook, iar acum vreau sa o gasesc din nou. Cum procedez?

Răspuns Câştigător
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,
Verifica istoricul din data respectiva. De asemenea iti recomand sa nu comanzi de pe Facebook pentru ca de obicei sunt doar niste carpe scumpe. Pe o pagina, nu dau nume, adauga poze cu rusoaice modele "Cliente" si cu una dintre ele chiar am vorbit si nu cumpara de acolo. Sunt doar carpe.

2 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Trebuie sa gasesti pagina/grupul pe care ai vazut-o, sau persoana care a postat poza respectiva. Daca stii si numele grupului/paginii/persoanei respective, cu atat mai bine, iti va fi mai usor sa o gasesti.
Sa presupunem ca sti numele, intri la fotografii iar acolo poate o vei gasi, sau in funcite de data ai ora la care a fost postata poza respectiva (in caz ca o mai ti minte) Succes!

| ANDREEEEEecuA explică (pentru IoanaPuppy31):

Mersi de sfat