| VladyCristian a întrebat:

Am vazut multe emisiuni comice pe youtube ( Zmenta, Doza de Has etc), dar totusi nu am vazut nicio emisiune mai serioasa, care sa aiba o tenta de dezbatere pentru a schimba aceasta tara. Ar avea succes oare astfel de clipuri? Se poate schimba ceva in tara asta sau nu are rost? Sunt chiar curios...

4 răspunsuri:
| Damon01 a răspuns:

Aici este exact ce ai cerut si dupa parerea mea baiatul asta chiar ar putea schimba tara dar nah...cine sa il asculte?
http://www.youtube.com/channel/UCX-E6tCvVUPtO5IH9xsCRgQ

| PookieBear a răspuns:

Ca sa schimbi aceasta tara ai nevoie de mai mult decat o emisiune pe youtube laughing. Ar fi foarte bine daca ar face careva un tip de emisiune de genul asta,dar probabil nu se apuca nimeni pentru ca tinerii( cei care ocupa cel mai mare spatiu pe internet) nu sunt interesati. Majoritatea sunt atrasi de glume,poante si emisiuni in formate haioase. Si acum hai sa fim seriosi, Doza de Has mai explica si cate o stire, dar acel tip numit Zmenta e pur si simplu penibil; din punctul meu de vedere nu are haz. Ca sa schimbi ceva in tara asta ar trebui sa renuntam la "vedetele" care le promovam, emisiunile ratate de la televizor (gen "autobuzul lui varciu", "pe banii parintilor"), chiar si stirile de la ora 19 care sunt un dezastru sa le facem stiri vorba aia...mai."culte". Parerea mea e ca ar avea rost o em de genul asta, succes nu stiu daca ar avea precum cele enumerate de tine, dar cu siguranta nu ar fi trecuta cu vederea.mie mi-ar place si a-si urmari-o cu interes. Poate faci tu una! laughing happy

| Damon01 a răspuns (pentru PookieBear):

Tipul asta chiar face treaba una dar de geaba, el are idei pune dar n-are cine sa il asculte. Tineri din ziua de azi il prefera mai de graba pe ala Codrin (satana) care doar injura deci ce sa le ceri? uita-te la cateva ep ale baiatului astuia ca sigur o sa iti placa http://www.youtube.com/channel/UCX-E6tCvVUPtO5IH9xsCRgQ

| PookieBear a răspuns (pentru Damon01):

Sunt deja abonata la elwinking. L-am vazut si in Doza de Has, a fost promovat acolo. E tare intr-adevar, pacat ca nu e mai popular.