| anonim_4396 a întrebat:

Am visat o fata, cred ca era cam pe la gimnaziu.nu mi-am putut da seama, cu o masca rosie pe cap. Isi misca capul ciudat si tipa, cred ca era nebuna...bine eu nu auzeam strigatul decat foarte foarte incet. Apoi a venit inspre mine foarte repede si m-a prins de maine si atunci m-am trezit si parca inca simteam unde m-a prins ea de mana. Aveti vreo idee ce ar putea sa insemne? Nu m-am uitat la niciun film cu un astfel de personaj.

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Inseamna ca inca ai o imaginatie bogata.

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Ori esti dus, si daca este asa trebuie sa te duci foarte rapid la psiholog/psihiatru, ori ai visat, ca visai, ori ne minti.

| Anonimus1507 a răspuns (pentru Ineys):

Nu sunt dus si nici nu mint. probabil ca pur si simplu mintea mea a combinat mai multe filme, god knows.