| beastboy84 a întrebat:

Anul trecut am intrat intr-un liceu, si nu imi place aici ca nu prea isi dau profesorii silinta sa ne invete si de anul acesta as vrea sa ma transfer in Spiru Haret dar cei de aici nu vor sa imi dea transferul ce pot face?

2 răspunsuri:
| anaxoRoxana a răspuns:

Ciudat, nu au cum să nu-ţi dea transfer straight face. se pare că nu ai luat decizia cea buna dând la acel liceu, şi e doar decizia ta şi a părinţilor tăi nu ar avea de ce să facă pe "nebunul". Un singur lucru ar fi de făcut şi acela. de a le face reclamaţie, nu ştiu dacă te-am ajutat cu ceva dar e ceva neobişnuit.

| beastboy84 explică (pentru anaxoRoxana):

Pai nu vor sa imi dea transferu' asta nu e un lucru neobisnuit... si unde as putea face reclamatie?