| Ioana312 a întrebat:

Are cineva niste statusuri dragute de pus pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Te rog, nu intelege gresit mesajul si imi pare rau ca nu o sa vezi aici ceea ce ceri dar as dori sa te intreb : de ce trebuie neaparat pe langa poza si un status? Ce rezolvi? Ce are daca nu pui nimic? Ti-e frica ca nu strangi multe like-uri? Cum a mai zis unu',, daca fata nu strange like-uri, macar statusul sa o faca". Dupa cum am mai zis, nu intelege gresit mesajul, sper sa ne putem intelege... Si nu am nimic impotriva daca pui statusuri, dar macar de ar fi facute de tine... -_-. Doar atat vreau sa stiu, de ce trebuie musai sa pui un status? :/ Nu se poate fara? sau daca tot trebuie, macar sa fie facut de tine.

2 răspunsuri:
| Ioana312 explică (pentru Nemessys):

Bine zici

| Nemessys a răspuns (pentru Ioana312):

Ma bucur ca te-am putut ajuta si ca nu ai reactionat ceva de genu,, da care-i problema ta? fac ce vrea @*! mea". ^_^. Transmite mesajul meu mai departe (daca vrei), ca,, moda" asta e o prostie sincer, prea multa lume face ce fac si restul. Adica x, vede ca prietenii lui pun statusuri de astea, de ce sa nu o faca si el? x face acelasi lucru, y vede de la x, face si el, z vede de la y, hai si el, de ce nu?,, Prostia" asta se raspandeste destul de repete. Dar totusi, e singura boala care se transmite prin mediul online. laughing)