| missME a întrebat:

Are cineva Trusa MultiStyler Remington S8670? incalzeste pana la 230 grade? este buna si se merita sa o cumpar (in special placa)?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Nu o am, dar o are o prietena. Da! Este foarte buna.Nu stiu pana la cat se incalzeste, dar oricum est foarte buna si merita cumparata.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut...am eu de vanzare.negociem pretul. ea este noua. i am luat o prietenei mele cadou acum de mos craciun dar ea vrea alt model de la philips.in magazin am vazut ca e vreo 150. ti o dau cu 130.numarul meu e 0744 167 038

| heera a răspuns:

Buna! eu mi-am cumparat.o ieri si astazi am vrut sa-mi fac parul.este cea mai proasta placa pe care o poate cumpara cinevacryingacum stau si plang fiindca am dat 160 lei degeaba ...nu se incalzeste nici dupa 30 min.te sfatuiesc sa.ti iei mai bine una la 100 lei fiindca este mult mai buna...te rog sa nu faci aceeasi greseala ca mine

| Marya_Ginutza_1996 a răspuns (pentru heera):

Salut! Si eu am această placa si sunt dezamăgită. Mi-a facut cadou iubitul meu, 199 de lei a dat pe ea si este adoua oară când o duc la reparat fiindcă nu imi încălzeşte si nu mi se aprind ledurile. Si doar de 3 ori am folosit-o de când mi-a reparato!