| andreisdas23 a întrebat:

As cauta si eu un sitre care ofera hosting Server de Counter Gratuit.Trebuie sa existe macar unul. Sau pe cineva cu care sa fac un server de Counter hostat.Am bani.am tot ..imi lipseste cineva care sa ma ajute cu pluginuri cu serverul cu astea. O sa fim owneri amandoi.Multumesc.Host cs gratis...nu spuneti ca nu exista ca gasesem odata un site dar nu-l mai stiu.Cum e si pentru siteuri host gratis trebuie si pentru cs.Pentru cineva care sa ma ajute add hertz_cs16 sa vorbim

8 răspunsuri:
| XFreeX a răspuns:

1 Deci host gratis nu este
2 te pot ajuta eu cu serverul ma pricep foarte bine in plughinuri scripturi modele etc am avut si eu sv de cs si aveam lag 5-15 si plughinuri foarte bune

| SexBond a răspuns (pentru XFreeX):

Free ma ajuti sa fac un server de csss plzzz adauga mihneaalexandru70 la mess...am mare nev si cine vrea sa ma ajute si cine stie sa faca o comunitate de cs?

| Ciorica_Andreyy_1910 a răspuns:

Nu vei gasi host gratis.
2 Hqh e varza are lag mult prea mare
3 hostpixel putin mai scump dar merita big grin

| nyksm a răspuns:

La gamecp e free 31 de zile tongue

| Sebycka a răspuns:

Astea spui tu ca sunt ieftine WOW rolling on the floor

| KevinDZ a răspuns:

Te ajut eu am experienta in sv de cs da-mi add vicolcristi488

| Atat_Danutz_2000 a răspuns:

Te pot ajuta am experienta in amxx si scrpiting am un sv de cs cu alg intre 5-10

| Damian_Robert_1995 a răspuns:

Va pricepeti toti in plughinuri si scripting laughing... asa ceva nu exista baietii...la un sever de cs trebuie sa stii doar ftp mode si amx mode nu alte copilarii de ale voastre.