| buanna a întrebat:

As vre si eu daca se poate sa ma ajutati sa trimit mamei mele niste mesaje
eu pe ea nu am vazut-o decat o data si urmeaza sa ma intalnesc cu ea pentu a doua oara la sarbatori si as vrea sai trimit niste mesaje pe care sasi dea seama cu cat a gresit ea lasanduma in urma si cand am avut nevoie de ea nu era langa mine

Răspuns Câştigător
| andreea6117 a răspuns:

Parerea mea este sa vorbesti cu ea nu sa ii trimiti mesaje.

1 răspuns:
| buanna explică (pentru andreea6117):

Da merci pentru raspuns,,dar crede-ma ca nu am curajul,,adica sunt mai emotiva de felul meu,, uneori ma gandesc k de geaba am ani pe care ii am,, scuze pentru deranj