| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma inscriu la un liceu militar anul viitor, nu imi fac probleme cu media, pentru ca am note mari dar la proba fizica mi-e cam frica... Nu prea le am cu sportul. Daca ma apuc de acum, sa fac sport mai mult, mai multe antrenamente, as avea sanse sa iau proba?

P.S. Sunt fata si sunt mai firava, mai slabuta dar chiar mi-ar placea sa intru la liceul militar

5 răspunsuri:
| ToxicLollipopx a răspuns:

Da. Sportul te si inalta, daca faci si cateva exercitii o sa ai si musculaturahappy

| 26andrei26 a răspuns:

Si eu as vrea sa intru..pe mine ma ajuta conditia fizica...da cu notele nu e de binesad... faci sport si poate o sa reusesti cevahappybafta

| alexandra691 a răspuns:

Sincera sa fiu, nu credeam ca o sa intalnesc o fata ca mine: note mari, varza la sport, dar care vrea sa intre la un liceu militarlaughing In legatura cu sportul, am inceput si eu sa ma antrez de cateva saptamani si merge destul de bine...ma duc la sala, alerg si fac exercitii acasa. Cred ca in ritmul asta o sa reusesc sa fac ceva la proba fizica... Imi place sa fiu optimistabig grin
Iti doresc bafta multa si cine stie... poate ne intalnim la anul:*

| ayosmdk a răspuns (pentru alexandra691):

Mersi happy Si eu am inceput sa fac antrenamente.

| alexandra691 a răspuns:

Uite id-ul meu alle_pupu@yahoo.com....poate mai vorbim:*