| anutzik a întrebat:

As vrea sa-mi iau azi Samsung Corby. il are cineva? e bun?

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Cum am zis la un comment anterior, NU! Mai bine iei un Galaxy 550, Galaxy Fit sau Mini care seamana cu un Corby, decat sa dai banii pe asa ceva, care in maxim 4-5 luni ti se duce touchu. Decizia ta, bafta!

| Bubuletu a răspuns:

Da, dar e deja demodat, e ca un logan( adică toate taxiurile sunt logan, si mașinile de poliție, si multe altele...)
Mai bine îți iei un galaxy fit, 550 sau mini ca asta nu e așa de bun si e si demodat,
Dar faci EXACT ce vrei, din partea mea.

| AdyBha a răspuns:

Sau poti sa iti iei Samsung corby 2 e mult mai bun si nici nu e scump si are cam acelasi design

| Leylla a răspuns:

Eu am Samsung Corby de vreun an jumatate si merge foarte bine. Normal ca daca nu ai grija de el (ca orice telefon de altfel) nu o sa mai mearga deloc. Eu pana acum nu am avut nicio problema cu touch-ul.

Eu consider ca daca iti place un telefon, nu conteaza daca nu mai este la moda sau nu mai stiu ce... Eu una am fost foarte multumita de el si inca sunt. Din punctul meu de vedere e un telefon bun.(de ex: l-am scapat din neatentie de multe ori pe jos si de la distante mari si vreau sa iti spun ca nu are nici macar o zgarietura ecranul( eu am pastrat si folia de pe ecran ca sa nu se zgarie)).

Bine, sper ca te-am lamurit.

| anutzik explică (pentru Leylla):

Mersi:*