| alin568429 a întrebat:

As vrea si eu nuste adrese de chaturi(site-uri), dar nu bestwap.ro sau star-wap.net sau messenger sau hi5 sau Facebook ca estea le am si le stiu. Alte chaturi in afar de acestea.

25 răspunsuri:
| Airplane a răspuns:

Twitterul... mie im place foarte mult si acolo am cunoscut oameni din toate colturile lumii: Olanda, Franta, Chicago, India ...foarte multe tari si cu unii pastrez legatura si vorbesc in fiecare zi cu ei pe mess happy iti va fi mai usor sa comunici cu ei daca stii limba engleza, dar intalnesti oameni si din Romania.Alte adrese: My space, skipe, tinychat(nu iti trebuie cont) Sper ca ti-am fost de folos si ca vei incerca aceste siteuri. Sper ca iti plac happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.star-wap.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.cool-wap.com e foarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://noi4u.com/? id=5108 e cel mai bun are multe chesti si download f bun etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://erotic-wap.nab.su
sau http://unvis.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.wapsex.ro dai pm la dany3l-bossu

| cristibaaa a răspuns:

Http://emwap.org/bwn0ok_alyntat suer chat intra si nu vei regreta

| mafiaa a răspuns:

ReteauaS.Net

| DrLowe a răspuns:

Http://Un-Vis.Ro/? id=477

| Murgea_Razvan_1988 a răspuns:

Senzualax.cf

| madalyn88 a răspuns:

Buna un site nou frumos va astept cu drag http://sexklub.ro/Madalin88

| madalyn88 a răspuns:

Http://sexklub.ro/Madalin88 buna te astept pe chat, un chat nou

| Danayago a răspuns (pentru madalyn88):

De ce nu ma pot inregistra pe chat?

| valenny a răspuns:

Eu intram des pe un chat superb de fain. Dar nu-l mai gasesc. Ma poate ajuta cineva cu vreo informatie? Chatul e Exstazy.info

| Ileana2034 a răspuns:

Bestnew. ro

| Vlai_Bogdi_1993 a răspuns:

Http://bestwap.chat/Sunn Recomand cu drag, are o selecție fata de restul, nu găsești specimene, jocuri, oameni cumsecade.