| AndreeaTini a întrebat:

Aseară am visat că eram cu băiatul pe care îl plac, mă ținea strâns în brațele lui... a fost aşa drăguț, cred că este singurul vis de genul acesta. Ar putea fi un semn, ceva?

Răspuns Câştigător
| Cristinaaa57 a răspuns:

Te gandesti prea mult la el, asa mi se intampla si mie sau peste cateva zile o sa vorbesti cu el

6 răspunsuri:
| AndreeaTini explică:

Da mereu mă gândesc la el, dar niciodată nu l-am visat aşa aproape de mine... mereu era cu altcineva... şi plângeam...

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru AndreeaTini):

Stiu sentimentul sad

| WaterDrop a răspuns:

Din pacate este doar un vis.De multe ori visele nu sunt premonitorii ci doar o exprimare a dorintelor noastre ascunse sau a lucrurilor dupa care tanjim.

| Paulystar a răspuns:

Insamna ca il placi cu adevarat happy Uneori visele arata viitoarul indepartat sau apropiat, depinde citi ani aveai in vis!

| LonelyLoner92 a răspuns:

Probabil.

| Cristina12457 a răspuns:

Este doar un vis! Când te gândești noaptea înainte să adormi la cineva sau ceva este posibil să îl visezi noaptea. Și eu am pățit de nenumărate ori, dar din păcate nu asta este realitatea. Și nu, nu este nici un semn.