| ColorfullColors a întrebat:

Asta e o intrebare pentru. baieti. Hey, ati saruta o fata cu aparat dentar (fix)?
Pt ca mie imi plac mult chestiile astea la un baiat si m-am gandit sa-mi pun si eu. Si cand vad un baiat cu aparat dentar tot timpul imi atrage atentia... pacat ca sunt totusi asa putini... sad

Sau poate ati sarutat deja o fata cu aparat. Cum e?

Sa zicem ca fata e draguta, ca flirteaza toti baietii de pe strada cu ea cand trece si ca intr-o zi si-a pus aparat. Daca inainte ti-ar fi placut de ea, ti-ar place de ea si cu aparat?

Voi ce ziceti, sa-mi pun sau nu? Pt ca eu nu am nevoie doar ca-mi plac f mult baiatii cu aparat si poate as arata dragut... big grin

Răspuns Câştigător
| DenysaLove a răspuns:

Crezi ca ar fi ok sa iti pui aparat doar pentru ca asa ai vazut u la baieti si ti se pare dragut? Eu zic mai bine pentru ca ai dintii sanatosi, curati etc sa nu iti pui.Plus de asta costa si o groaza de bani(stiam ca e vreo 7-8 mil cred) si ce faci mai tarziu cand o sa te saturi de el sau te plictisesti? Eu zic mai bine nu iti pune.
Acum na parere personala.Vezi ce faci :*

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Esti high? Sau doar beata?

Un aparat dentar pentru copii sub 11 ani costa 7 milioane. La restul, preturile variaza in jur de 5000 RON, si nu cred eu ca ai 50 de milioane de aruncat asa. Plus ca aparatul, daca nu ai nevoie, nu ti'l pune.

| DeeaSexyGirl a răspuns:

. nu prea cred. Mie una nu mi-ar placea cu am arata cu aparat dar daca tie iti place. e parerea ta totusi mi se pare cam exagerat sa-ti pui aparat daca nu ai nevoie d el
succes

| DeeaSexyGirl a răspuns:

Mi se pare cam exagerat
daca nu as avea nevoie eu nu mi l-as pune
baietii sunt cam ciudati daca ti-ai pune aparat si nu ti-ar sta cat d cat bine, cred ca ar rade d tine
asa ca mai gandeste-te inainte sa iei o decizie
si daca nu ai nevoie nu cred ca nici un medic nu ti-ar pune aparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

eu am aparat dentar fix si sunt fata nu am nici o problema cu asta in plus eu pe al meu am dat 2000euro daca poti sa iti imaginezi cat e asta si am mai sarutat baieti cu apartul dar nu am avut nici o problema si in plus nici el nu cred ca a avut vruna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maii. Uite cum sta treaba. Eu am aparat dentar pentru ca am avut nevoie si a costat [doar pe maxilarul superior] 16 mil, iar pe cel inferios v-a costa 14 daca doresc sa-l pun. Eu zic ca nu ar trebui sa arunci bani degeaba si inca ceva. Daca candva vei vrea sa ai un prieten, si el sa te placa dar sa nu`i placa aparatul tau? La ce vei reununta? La aparat sau la baiat?

Tu faci ce vrei. Nu te supara. E doar o parere. Mult succes!