| Anoni23l a întrebat:

Astăzi am dezamăgit-o extrem de tare pe ambii părinți ai mei, când am plecat de acasă i-am spus mamei mele ca plec cu s-ar putea să plec cu un băiat Darius la city și când am plecat eu vorbisem deja cu alt cineva să ies afară pentru ca Darius nu mai putea să iasă și când am plecat mama știa ca sunt cu Darius și atunci când am ajuns acasă m-a întrebat cu cine am ieșit și i-am spus ca am ieșit cu Matei, Robert, Berdan și mama sa supărat foarte tare pentru ca știa ca ies cu Darius și ne-am certat extrem de tare pentru ca eu știam ca i-am spus ca nu mai ies cu Darius și ca ies cu băieții ăștia și a dat în mine pentru ca nu suportă minciuna am înpins-o în semn de apărare și mama este foarte dezamăgită de mine, a fost un conflict așa tare ca prietenii mamei și a tatalui i-au oprit din a mă lovii iar tata mă lovea findca am împins-o pe mama … nu știu ce să fac pentru ca o iubesc pe mama și știu ca i-am greșit extrem de tare de-a lungul anilor, problema este ca am o furie extrem de mare atunci când mă activez, aș fi în stare să omor un om când ma înfurii și vă dați seama cat d erau îmi pare ca am împins-o pe mama îmi vine să plâng știind ce am făcut …

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii predai telefonul si-i spui sa ti-l dea inapoi peste 1 luna, ca sa-i dovestesti ca esti fetita cuminte.