| cata0891 a întrebat:

Ati fost intr-un loc bantuit? Ati vazut ceva? Astept ceva pareri.Credeti in fantome?

Răspuns Câştigător
| TheCoolsThingIsMe a răspuns:

Nu credeam in fantome...Dar acum da.Eram la o petrecere a unei fete si ma simteam in pericol (eram langa un vestiar pentru. ca petrecerea era la patinoar) si vestiarul era inchis (usa era inchisa) si cand am deschis-o 2 fete au fugit,iar eu am ramas ca sa le fac o farsa si am strigat "aaa" si dupa au adus ajutoare ca nu ma gaseau desi eu eram in baia baietilor si ca sa nu ma mai prefac am strigat "da-mi drumul" dar dupa chiar am incercat sa aflam ce se intampla pentru ca eu chiar nu eram in siguranta si am gasit un fel de incantatie si cand am spus-o ne-a dat tot felul de semne (a cazut fata de masa, la telefon era pe meniul de muzica si dupa incantatie era pe meniu, meniu). Acum ma gandesc numai la asta...Si mama mi-a spus ca este un cimitir langa zona unde fata aia si-a facut ziua.

Este adevarat!

7 răspunsuri:
| Chauderitza a răspuns:

Buna cata.
Da, am fost intr-o zi intr-o casa ''bantuita''.
-Nu am vazut nimic.
-Eu una nu cred in fantome.
Baftaa!
Paaaa! :*

| MenInShadow a răspuns:

Da, cred in fantome, vampiri, zombie, etc, vreau sa intalnesc vampiri, sa exorcizez fantome, sa omor zombie, si vb serios.
Din pacate nu am fost intr-un loc bantuitcrying Sunt un baiat plin de imaginatielaughing Dar lucrurile astea as vrea sa le fac:X
Frica este doar un instinct, pe care-l putem controla, asa ca daca mi-e frica, o ignor, deci nu am probleme cu astawinking

| EkaBuBu a răspuns:

Sunt tot felul de tampenii.da am fost dar nu mi s-a parut ceva inspaimantator deci nu ai de ce sa te sperii in orice caz eu zic canu ai de ce sa-ti faci griji fantomele nu exista
Dar sunt anumite boli psihologice care te indeaman sa vezi lucruri care nu exista decat in capul tau dar sun boli foarte rare
Funda?

| Aeerdnaaa a răspuns:

Daasmug nu am fost intr-o casa bantuita si intr-un muzeu bantuit. unde mi-am rupt glezna smug (mi-a pus o fantoma piedica sau un zombie smugcine stie?laughing) sauuu m-a scapat din zbor un vampir poate ala din twilight smugrolling on the floor))) deci ti-e ti s-a intamplat ceva:?

| cata0891 explică (pentru Aeerdnaaa):

Da.in jud. GORJ la Manastirea Polovragi, se zice ca la zidurile manastirii ar fi ceva. Am fost acolo cu niste prieteni si in drum spre destinatie am vazut un om pe strada, am oprit si l-am intrebat de vb si nu raspundea pana la un moment dat cand s-a intors si a rasstraight face Era 3 noaptea, parea dubios...am ajuns acolo si mi s-a oprit motorul masinii,mentionez ca eram in stationare, iar apoi a pornit cd playeru pe trinitas si am auzit ''veniti la mine''. Am facut niste poze, bineinteles ca au iesit ciudate cu diferite umbre pe chipul nostru...si inca o chestie foarte ciudata, dupa ce am plecat de acolo in apropiere sunt Cheile Oltetului de unde ajungi la Pestera Muierii, acolo am oprit sa fumam o tigara si spre uimirea noastra am auzit muzica populara in padure.Cum este posibil?

| Aeerdnaaa a răspuns (pentru cata0891):

Deci ala din cimitir putea fii beatwinking mai ales ca era 3 noaptea, faza cu trinitas poate s-a pornit din greseala pe acel post si chiar din pura intamplare era un catec de genu' straight face se intampla de 100 de ori laughing si cu muzica populara, poate erau unii cu cortu' mai.nebuni si ascultau muzica popularawinking nu te mai gandii si tu la prostiistraight faceasa ceva nu existalaughing si daca exista sa vina cu mine fata in fata sa le vad chatterbox asa din vorba in vorba e pura imaginatie oh go on

| Misterryo a răspuns (pentru Aeerdnaaa):

Tot ce nu poate fi explicat de catre "geniali" ori e imaginatie, ori e "pura intamplare".E simpla explicatia, stiu si eu laughing Tocmai de asta voi credeti cel mai tare in chestiile alea si "explicati" doar ca sa va linistiti pe voi insiva laughing