| ILoveTokioHotel a întrebat:

Aveti id-ul bellei thorne si lu' zendaya?

Răspuns Câştigător
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Te cred si eu as vrea id-urile lor, dar nimeni nu le da crying deoarece sunt vedete nu-s oameni ca noi simpli... Scuze ca nu te-am putut ajuta

7 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cine crezi ca sta sa vorbeasca cu tine? Aceia sunt oameni ocupati si sunt sigur ca nu stau pe mess sa fie invadati de mesaje de la fani.

| Kristtine a răspuns:

Draga, vedetele nu au ID!

| pwp a răspuns:

Doar pe a lui Miley Cyrus si Ashley Tisdale le am...

| EmilyWasHere a răspuns:

Idem primele 2 raspunsuri.

| Anonim_8960 a răspuns:

Da este super bella_13@ si fashiongirl::$

| Clari_Clarice_1997 a răspuns:

Da ii stiu id am forbit cu ea pe facebook si am si auzito deci, in cocluzie e cea adevarata al bellei e: bella12345bel@yahoo.com iar al zendayai e: zendaya1245up@yahoo.com astea sunt sigur sper sa iti fiu de ajutr

| Clari_Clarice_1997 a răspuns (pentru Anonim_8960):

Ba nu e