| Crisstttina a întrebat:

Aveti povesti traumatizante, intamplate din cauza drogurilor?
Sunt foarte curioasa.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Una radea de nu mai putea pe strada si a opus rezistenta cand a luat-o echipajul medical sau altii furau bani de la bancomat pentru a cumpara droguri dar au fost prinsi de politai.

| NoSens a răspuns:

Colegul meu fumeaza si astazi diriga ia confiscat briceagul de la chei de cand fumeaza a devenit un drogat din ala nebun care cand se enerveaza e in stare sa te bage in spital si iti dai seama era sai` bage cutitul in gat celui mai bun prieten

| Crisstttina explică (pentru NoSens):

Wow :-s e deja in stadiul de creier prajit

| NoSens a răspuns (pentru Crisstttina):

laughing