| Lumei_Diana_1993 a întrebat:

Azi merg in oras cu o fata si vreau sa se uite la mine baieti cu ce sa ma imbrac funda

4 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Baietii se uita la oricine are sani. Deci daca vrei sa atragi atentia, ia-ti o bluza mai decoltata. Dar pana la urma ce conteaza daca se uita 5 secunde la tine, iar dupa asta nu o sa va mai vedeti niciodata?

| oița112 a răspuns:

Poti incerca asta acolo sunt mai multe le alegi tu https://www.google.ro/......ps?/search Succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca tu faci parte din categoria fetelor ''rele'' laughing

| Lumei_Diana_1993 explică (pentru anonim_4396):

Sigurrr