| Piticu123321 a întrebat:

Ba oameni ba, de vara e vara, da eu ma plictisesc rau de tot. Precizez ca stau intr-o comuna, deci activitati de facut aproape spre 0, plus de asta cam toti prietenii mei sunt asa, stau si baga gaming blana, da eu m-am plictisit sa stau la pc toata ziua, in timpul scolii ramaneam dupamesele la sucuri, cafele, proiecte, plimbarici (eu mergand la liceu la un ORAS, deci nu foarte apropiat). Am incercat sa ma duc cu autobuzul in orasul respectiv cat mai des, dar am observat ca si colegii mei de acolo se afla in aceeasi postura, de plictiseala cronica. Acuma eu vreau sa va cer niste sfaturi de activitati misto(fara nasoale gen: citeste, deseneaza, invata sa gatesti, organizeaza o bataie cu furtunul cum iti dadea bunica daca nu erai cuminte laughing) ). Ceva time killere de alea blana. Precizez ca am 17 ani.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Excursii cu bicicleta

| Freya1 a răspuns:

Strange prieteni si mergi cu cortul.Aduni fete, baieti si faceti un gratar si dormit macar pana a doua zi acolo.De preferat sa aveti si apa aproape.
Vorbeste cu peieteni si vezi daca are vreunu o casa goala si duceti muzica faceti un chef.
Vorbeste cu un coleg de la oras ce te poate gazdui, sau ia o chirie in regim hotelier si mergi o noapte in club.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Joaca tenis, joaca fotbal, ajuta-ți părinții la treaba. Fa treaba din propria inițiativa. Bucura-te de viața!

| Adry05 a răspuns:

Vezi daca mai gasesti inscrieri pentru vreo tabara. Sau chiar asociatii de astea cu activitati interactive pentru tineri, mai cunosti lume, mai faci una alta, poate te alegi si c-o diploma de voluntariat care da bine la dosar.

| BotezanDaniel a răspuns:

Salut! happy Și eu am tot 17 ani, ce îți place să faci? big grin Dacă nu te distrezi la școală laughing înseamnă că nici acasă nu ai o viață interesantă. big grin Funda?

| Piticu123321 explică (pentru BotezanDaniel):

Teach me master!

| Piticu123321 explică (pentru Freya1):

Chestia cu clubu e saptamanala la minelaughing doar in timpul saptamanii e mai greu ca nu prea merge lumea

| Piticu123321 explică (pentru BotezanDaniel):

La scoala chiar ma distrez, exceptand ora de mate happy

| BotezanDaniel a răspuns (pentru Piticu123321):

Https://www.youtube.com/watch?v=aE4lLzP8FU8 Asta fac eu când vreau să râd. :))

| Ancasiatat12 a răspuns:

Sincer de cand a început vara am stat doar in casa pe instagrm si mai vorbesc din cand in cand cu oameni random. Asa ca daca ai Instagram încearcă sa cunoști persoane noi de la tine din oras si sa ieșiti.