| anonim_4396 a întrebat:

Bai fratilor! Este normal ca la 12 ani sa am inaltimea de 1.53? crying

Răspuns Câştigător
| ToxiSun a răspuns:

Salut! stai linistit ca este destul de normal! Se zice ca baietii se dezvolta mai greu decat fetele! Am avut si eu un coleg in clasa a 7 care era fff scund si acum in vacanta sa inaltat extrem de mult.Sora mea are 12 ani si are inaltinea de 1, 60 Da cei drept esti mai scumd/a dar o sa te inalt tu cat de curand si BRUSC>>>

P.S. Felicitari ca esti anti fan Justin Bieber e cel mai mare fraier crede-ma! PWP

11 răspunsuri:
| EmmaMJWatson a răspuns:

Da. Daca am fii toti la fel ar fi plictisitor. Unii sunt mai scunzi altii mai inalti asta e. Nici eu nu sunt prea inalta sad

| k1d0TeK a răspuns:

Da si eu am 11 ani si jumatate si am 1.55 o sa crestii tu la 12 ani 1.53 e bine in 5-6 ani o sa ai 1.78-1.76 depinde daca fumezi o sa ramai asa de pitic

| xBiiaM a răspuns:

Da, e normal. Fetele se dezvolta mai repede decat baietii smug Norocul nostru laughing. In fine, eu la 12 ani aveam maxim 1.54... Daca faci mult sport (basket)... Iti garantez ca vei avea mai mult happy. Nu e grav sa ai atata la inaltime. E ok. E potrivit pentru. varsta tawinking. Altii la 12 ani nu au nici macar 1.53. Fi multumit, oricum, vei mai creste tu kiss.

| Queen15 a răspuns:

Heii,nu te ingrijora...eu am 14 ani si am 1.59!

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns (pentru ToxiSun):

E anti adica nu e fan

| Mada224 a răspuns:

Stai linistit. Eu am tot 12 ani, sunt fata si am 1, 49. Nici eu nu prea suport chestia asta, dar n-am ce face. Fac sport si...astept!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
"Bai" frate, este absolut normal!
Pa, pa.

| ToxiSun a răspuns (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Anti fan mai se zice! Ma refer ca al uraste pe jafu ala de bieber si inseamna ca este anti fan am vazut ca a zis cineva >>>

| EllySiAtat a răspuns:

Da, da e normal. Anormal e ca esti un **** de copil, care il uraste pe Justin Bieber. Auzi la el mha...are 12 ani si il uraste pe Justin. Lol, esti doar un rahat mic happy. Inteleg, inteleg, il urasti pentru ca e bogat, faimos, frumos, inalt, si are 70 de milioane de fete dupa el. Pacat de tine...sad

| DarkBlood32 a răspuns (pentru EllySiAtat):

Il urasc ca este arogant, nimic mai mult. happy

| EllySiAtat a răspuns (pentru DarkBlood32):

Arogant? Ok, fiecare cu parerea lui. Eu sunt fana din 2008, adica dinainte sa fie faimos, si dupa parerea mea nu e deloc arogant.Dar in fine, fiecare cu parerea lui happy.