| diana07 a întrebat:

Baieti,am nevoie de o parere dar vreau sa fie serioasa.cum ati fi voi de acord sa mergeti in vacanta cu fosta iubita.adica cum sa va ia?
mersi mult:*fundita la un sfat sincer asa din corasonhee hee

5 răspunsuri:
| justrabbit a răspuns:

Eu zic pe amandoua laughing frate cu care te simti mai bine

| diana07 explică (pentru justrabbit):

Am intrebat ce sa faca fosta din relatia serioasa ca sa mearga cu ea l mare? nu pe care sa o ia.tongue

| Progaming50 a răspuns:

Eu zic sa o iei pe aia mai buna ca sa va "calariti" la maximwinking

| diana07 explică (pentru Progaming50):

Da nu am intrebat asta

| Ekcstsy a răspuns:

Ii zici ca va fi cea mai wild vacanta pe care a avut-o in viata lui. Fara obligatii fara limite, numai cu fantezii indeplinitie. big grin