| EuCeaANiumanui a întrebat:

Baieti am o intrebare pentru voi! Cum ar trebui sa arate fafa perfecta pentru voi? Dar nu vreau raspunsuri gen sa aipe fund si tate.Va rogg raspunsuri sincerebig grin P.S.Dau funda celui mai sincer raspuns

6 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Sa fie frumoasa smug
Sa ma iubeasca.
Sa ma respecte.
Sa imi fie alaturi in momentele mai grele.
Sa nu stea cu mine din interes ( pentru banii si mai stiu eu alte chestii. ).Nu prea am ce sa-ti scriu despre aspectu fizic. ca nu prea imi pasa aspectu fizichappy

| Adrian323 a răspuns:

Buna! Fata perfecta pentru mine ar trebui sa ma iubeasca cel putin la fel de mult ca mine,sa ma respecte,sa aiba grija de mine, sa imi ofere atentia de care am nevoie, sa fie sincera, modesta, calma iar sentimentele pe care le are fata de mine ar trebui sa se vada si prin comportament.Nu mai spun ca trebuie sa fie alaturi de mine si la bine dar mai ales la rau.Aspectul exterior conteaza mai putin, daca partea interioara este frumoasa cu siguranta cea exterioara nu are cum sa nu fie la fel. Sper ca ti-ai facut o idee!

| Wolk a răspuns:

Sa fie buna la suflet, vesela, intelegatoare, sa ma primeasca asa cum sunt eu, sa ma respecte, sa aiba o tarie de caracter, sa nu plinga pentru orce nimic.

| Wolk a răspuns:

P.s. sa poata prepara bucate delicioase, sa fie o gospodina ideala.

| Wolk a răspuns:

P.s. sa poata prepara bucate delicioase, si sa fie o gospodina perfecta. happy

| Wolk a răspuns (pentru Wolk):

P.s. sa poata prepara bucate delicios, sa fie o gospodina ideala.