| florinaestera a întrebat:

Băieti, daca ar fi sa alegeti intre 2 fete, una mai frumoasa decat cealalta naturala (fara machiaj) si una mai frumoasa decat cealalta machiata, pe care ati vrea-o ca iubita?

7 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pe cea fara machiaj.
Ca pana la urma, nu o sa stea machiata 24/24 toata viata ei, plus ca prea mult machiaj strica, si te imbatraneste.

| LumyBlumy a răspuns:

Stai liniștită ca in realitate toți băieții o să zică "pe cea fără machiaj"dar nu sunt pe deplin sinceri deoarece o vor mai mult pe aia machiata. Strict părerea mea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe aia care știe mai multă mate.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Prefer o fata care nu se machiaza.

| darrio2007 a răspuns:

Cea pe care nu o intereseaza cu ce masina vin la intalnire.

| darrio2007 a răspuns (pentru LumyBlumy):

Corect!

| RAY a răspuns:

Aia maciata e pregatita de ingropare, deci da o aleg pe aia cu maciaj, pe nici una ca tot tarfa e