| cool1 a întrebat:

Acum putin timp am plecat cu colega mea de banca si cu o,, prietena,, tot colega acasa dupa ce am terminat orele de curs.Ele au spus ca ma vor stropi cu apa iar eu mi-am scos sticla din geanta pentru orice eventualitate.Au mai venit 2 baieti. Unul din ei mi-a luat sticla din mana si a inceput sa ma ude.Am incercat sa il stropesc si eu dar l-am udat din greseala pe baiatul care nu imi facuse nimic.Cei doi s-au enervat si mi-au turnat toata apa din sticla in cap. Vrand sa plec, S-au adunat vreo 6 colegi la poarta si cand am ajuns,,prietena,, le-a spus la tot sa ma stropeasca.Nervoasa si uda lioarca am tipat ca parca am iesit de sub dus de uda ce eram. Apoi am plecat acasa.Acum imi e frica. Oare ce o sa se intample la scoala ziua urmatoare? Va rog ajutati-ma! Dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Daca incearca careva sa te ude, ia un bolovan si da-i in cap.

| AIPS a răspuns:

Pai...ceva de genul acesta mi s-a intamplat si mie.
Trebuie sa-ti ceri scuze de la acele persoane si sa le dai ceva in schimb.Nu stiu...o briosahappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Copilarii.

| cool1 explică (pentru AIPS):

De cerut scuze oricum nu ma baga in seama. Vreau sa fie totul ca inainte si as vrea sa se uite toata povestea.Am niste colegi mai...incapatanati,rai,care injura, neiertatori si nepasatori deci imi va fi cam greu sa uit toata faza.

| cool1 explică (pentru suntserios):

Poate oi fi tu la facultate dar si tie ti se poate intampla sa dfaci o mica baita in fata scolii.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru cool1):

Tocmai... e o joaca chestia asa cu stropitul cu apa. Ce crezi ca o sa se intample? I ai udat, te au udat.