| Alina_9967 a întrebat:

ajutati-maaa vaaa rogg. il plakkk...illl plakkk.il plaakkk;(;(;(

biineee... sa incepem cu inceputul...am inceput a vorbi cu el pe net.ma roogg. el e asa de amuzant.si asa de placut sa vb cu elll :* ne vedem la scoala (el e mai maree putin) atiiit de taree imi place de el.mai vb la scoala :d el imi da din ochi, iar eu ii dau salutt xD

pe net ii scriu eu mai des, adikaa. aproape in fiecare seara.si el m-a intrebat odata,, nu ti se pare ca vorbim aproape in toata seara?"

ma roooggg...cum sa-mi dau seama daca ma place si el?

si inca ceevaaa... ce sa fac ca sa ma placa, adica cum sa ma port?

multumesc mult celor care au aucordat citeva minunte acestei intrebari, si ajutati-ma cu un sfat va roogg. ce credetiii?;(
vaa rooggg dins suflet ajutati-ma, eu cred ca el nu prea ma place, totusi as dori sa askult un sfat de la voi :*

5 răspunsuri:
| hodispk a răspuns:

Cati ani ai?
si cati ani are el.
apoi iti raspund

enjoyybig grin

| Alina_9967 explică (pentru hodispk):

eu 14, el 17;(

| ANONYMOUS123431234 a răspuns:

Te place stai linistita.
si stie ca si tu il placi
ma gandesc ca nu vrei sa auzi " fi tu insati"
ce trebuie sa faci este sa il intrebi cand iti faci curaj daca ii place de tine sau sa iti faci curaj si sa il saruti odata

| hodispk a răspuns:

Stie cal placi...dar trebuie sa-ti dai seama din cea ce vb cu el ca te place si el.

| Alina_9967 explică (pentru hodispk):

De unde stie ca il plac? sad