| xXxFaTiMa a întrebat:

Buna,am 12 ani si sunt din Oradea, ieri m-am certat cu prietena, care ne minte de 4 ani,incontinuu...Ea pretinde ca e Selena Gomez,desi nu seamna cu ea, ea e mai plinuta si are parul ondulat e scunda si are dintii foarte stambi, si noi stim ca nu este selena gomez si ea ne tot baga miciuni
cum ar fi:are un telefon alb pe sine de jucarie si se aprinde in mod miraculos la 12 noaptea cand se transforma in selena gomez; are un avion care o duce de la 3 noaptea la Hollywood; intr-o zi eram in parc si ia "sunat" telefonul si a ineput sa vorbeasca cu "Justin Biber" m-am apropiat de ea sa vad ce se aude, da nu se auze nimic!
ce as putea sa fac? dau funita pentru un raspuns buuuun

Răspuns Câştigător
| iStarry a răspuns:

''Prietena ta'' nu vrea decat atentie straight face Probabil e complexata de defectele pe care le-ai zis si tu...dar totusi nu pot sa cred ca poate fi atat de stupida straight face Doar un copil de 5-6 ani inventeaza asa ceva oh go on si oricum, stai linistita, ca nu poate prosti pe nimeni oh go on Pur si simplu evita persoanele care se cred ceea ce nu sunt chatterbox Crede-ma, o sa ai parte de destule... Oricum, ea se face de ras singura, pur si simplu las-o in pace.O sa vezi ca atunci cand nu o sa mai aibe niciun prieten o sa se intoarca la tine si probabil asta va fi o lectie importanta pentru ea happy

8 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

rolling on the floor) da'i foc.
si eu sunt din Oradea btw, la ce scoala esti?

| xXxFaTiMa explică (pentru CristineDelaruss):

La Aurel Lazar, unde stai?

| iPetraAnime a răspuns:

laughingLas-o in banii ei. De ce sa te complici cu vedetele?laughing

| MO231 a răspuns:

E clar ca prietena ta e doar o fetita visatoare. Spune-i sa ti-l de a la telefon pe Bieber sau o alta vedeta ca sa terminati odata cu faza asta.

| Unbelievable a răspuns:

Copilării... Nu mi se pare un motiv întemeiat de ceartă. Mai bine v-ați împăca.

| buttercoree a răspuns:

laughing frumos.

| Alcszusa a răspuns:

M-am amuzat foarte tare cand am citit!laughing S-a uitat saraca la prea multe desene sau a ascultat prea multe melodii ale lui Justin Biber! Las-o ca-i trece!laughing

| cristtinaaa a răspuns:

Explica-i ca nu are de ce sa minta in fata voastra, a grupului vostru sau ce sunteti voi. Normal ar fi sa ii explici cu calm tot. Si daca tot continua cu ironiile cel mai bine ar fi sa te indepartezi de ea. oh go on E cu totul aiurea ce spune ea! laughing Sper ca te-am ajutat. Fundita?