| Pink4life a întrebat:

am 14 ani si as dori sa slăbesc vreo 5 kg. Nu vreau sa ma înfometezi pentru ca am încercat dar când ma pun sa mănânc kg se pun înapoi. Eu fac mult sport, e o placere, dar nu pot slabi.
Cred ca ar trebui sa îmi schimb dieta, eu număr caloriile si mănânc in jur de 700-1400 pe zi.
Vreau sa îmi ziceți cum sa slăbesc, dacă știți vreo metoda efectivă, sa îmi spuneti ce sa mănânc dimineața, dupa amiza, si seara.

P.S. Sunt vegetariană dacă ajuta

2 răspunsuri:
| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Inaintea fiecare-i mese cu jumatate de ora mai devreme, bea un pahar cu apa.O sa-ti umple stomacul si o sa-ti dea senzatia de satietate sau de dimineata bea apa calda cu lamaie (fara zahar fara miere, doar apa calda cu lamaie)

| Edy1010 a răspuns:

Dieta dukan, am slbit cu ea 15 kg in 4 luni