| matrix619 a întrebat:

am 14 ani si im fac laba aprox 1 data la 2 aprox la 2 zile de 1 an si tot nu rezist mai mult de 5 min! DC? NISTE SFATURI? ETC?
Dau fundita!

4 răspunsuri:
| AdySmarty a răspuns:

Incearca sa nu intri pe site-uri porno ...sau imagini provocatoare sau in timp ce iti vine sa faci asta incearca sa mergi afara sau la un vecin ceva de genu

| AdySmarty a răspuns (pentru AdySmarty):

Funda? big grin

| onasis1961 a răspuns:

Nu trebuie să rezişti mult când te masturbezi, trebuie să rezişti când vei face dragoste sau sex, dar slabe speranţe la cât de mult te masturbezi.
Ştii cum este proverbul acela:Băi ce mult ai ţinut, mai flegmat de la intrare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci prea multa laba, de aia.