| kissuletzz a întrebat:

am 14 ani si vreau sa imi fac un tatuaj,dar nu permanent,stiti cumva vreo solutie, vreau sa spun se poate face si fara ac, si la cateva spalari sa se ia?

7 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Esti frumoasa asa cum esti, de ce ai face tatuaj? Cred ca singurele tatuaje care se spala sunt cele care le cumperi cu guma de mestecat sau in alte pungi de astea laughing

| kissuletzz explică (pentru GabyG):

Merci,dar totusi eu vreau sa imi fac

| Grimmjow69 a răspuns:

Tatuajele cu "henna" se aplica cu pensula, sub forma de desene decorative, si nu raman urme definitive. Dupa trei-patru ore se spala iar pielea ramane colorata in rosu sau maroniu inchis in forma desenului care a fost aplicat.

| kissuletzz explică (pentru Grimmjow69):

Multumesc!

| Grimmjow69 a răspuns (pentru kissuletzz):

N-ai pentru ce! happy

| AAALEXAAANDRUUUUU a răspuns:

Sunt astfel de tatuaje care se pot lua dupa cateva ore si sunt unele tot temporale care se iau dupa 1 an, depinde ce vrei sa iti faci eu iti spun un singur lucru sa nu faci greseala sa iti faci unul permanent pentru ca, cu siguranta te vei plictisi de el dupa o anumita perioada si o sa iti doresti altul. Sper sa ti cont de sfatul meu, iti urez numai bine

| kissuletzz explică (pentru AAALEXAAANDRUUUUU):

Multumesc si eu iti urez la fel, nu vreau sa fac acea greseala de asta am si intrebat