| τττ a întrebat:

Am 99 raspunsuri(inca sunt junior)am inteles ca la 100 devin senior...cum o sa imi dau seama ca am devenit senior? O sa imi apara ceva, sau trebuie sa dau pe profil si sa vad ca nu mai sunt junior? FUNDITA.

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Bună
Nu o să-ţi apară nimic, o să trebuiască să dai pe profil, happy
şi unde scrie junior, o să fie senior happy ca să devi senior ştii că trebuie să ai peste 10 zile vechime nu? happy
Numai bine!

3 răspunsuri:
| DeatHPupp3t a răspuns:

Dap. deci la profilul tau sub imaginea de la avatar scrie asa: ajuta oamenii din... dedesubt ultima logare...si sub scrie utilizator junior. ar trebui sa scrie utilizator senior.

| τττ explică (pentru FadetoBlack):

Da,am mai mult vechime...nu sunt asa veche, dar am 10 zile.Mersi de raspuns.

| FadetoBlack a răspuns (pentru τττ):

Cu plăcere happy kiss