| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna am cunoscut un baiat acum doua zile si mi s-a parut ca e foarte rapid mi-a cerut numarul de telefon si acum ne vedem duminica mie mi se pare prea repede si mi-a dat un mesaj acum cu daca as vrea sa fiu langa el acum mie mi-a zis ca e baiat serios voi ce credeti?

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Toti spun asta, pana obtin ceea ce vor... apoi uita tot ce au spus inainte. happy Un baiat serios nu te grabeste, ci asteapta ca tu sa fi pregatita. tongue

| RoseOfTheFire explică (pentru Ronnix):

Aha ok oricum doar ne vedem e mai bine daca il vad fata in fata sa stiu ce fel de om este ca nu am nimic de pierdut.

| PortocalaAlbastra a răspuns (pentru Ronnix):

Asa e [-x

| Ramo80 a răspuns:

Iti vei da seama de intentiile lui dupa ce il cunosti. Femeile au asa un fler... Important e sa va vedeti intr-un loc public, in nici un caz undeva doar voi doi. E mai sigur asa. Pupic!

| guydo a răspuns:

Sunt baiat si eu si cunosc persoane de genul asta, baieti ca si acel vor doar sex si sa profite de tine, fiind foarte mari cocalari si smecheri(baieti de cartier) Spun asa doar ca sa obtina ce vor(si anume Sexul)Nu vreau sa te jignesc dar asta este adevarul deci mai bine nu te complica cu el si lasa-l impace

| RoseOfTheFire explică (pentru Ramo80):

Ok mersi asa am sa fac oricum ne vedem in oras, nu sunt genul de fata sa ma vad cu el intr-un loc unde sa fim numai noi doi.

| RoseOfTheFire explică (pentru guydo):

Da dar el mi-a zis ca e de treaba si nu vrea decat o relatie serioasa pentru ca are o anumita varsta 24 de ani si eu am 19 si oricum nu am ce pierde daca il cunosc fata in fata.

| Ramo80 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Cu drag! E mai bine asa. Pupic!

| nesuferit a răspuns:

Mi se pare normal cum ai vrea sa va cunoasteti, pe mess?

| ady_5081 a răspuns:

Ma eu sunt un golan si nu prea recunosc des asta da din cate stii eu asta e pus numai pe... nu vrea el relatie serioasa crede-ma e mai bine cum zic eu da u faci cum crezi