| andreiEne12uuuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Bună, am făcut o mare greșală acum câteva săptămâni. Am trimis o poză nude fără să gândesc unei colege "fosta iubită" ea a spus mai multor persoane chiar și unor oameni mai mari decât mine, niște prieteni mi-au spus asta, Da, știu am fost prost că am trimis, dar ce pot face acum dacă colegi încă știu?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face nimic, doar rogi prietena aia sa stearga poza si sa nu o trimita nimanui, fiindca este ILEGAL.