| Maria_3427 a întrebat:

Am inceput si eu sa fac jogging, cam o jumatate de ora pe zi, dar este aiurea ca simt ca-mi lucreaza decat gambele si eu as vrea sa slabesc la coapse straight face Daca voi consuma sub 500 de calorii pe zi facand jogging in continuare + 100 abdomene/zi cat voi slabi intr-o luna?

2 răspunsuri:
| lollyd a răspuns:

In jur de 5-10 kg.depinde de organism.Si eu am inceput sa fac jogging in fiecare dimineata cu o prietena.Normal ar fi sa slabesti maimult de 5 kg daca spui ca consumi doar 500 calorii pe zi si plus cele 100 de abdomene.Eu te sfatuiesc si sa mergi cu rolele pentru. rezultate mai bune.Bafta si sa-mi spui daca a functionat

| Anesia27 a răspuns:

Daca vei manca sub 00 de calorii pe zi nu vei rezista prea mult, iar cand vei incepe sa mananci normal te vei ingrasa, iar cantitatea de grasime din organism va fi mult mai mare cu toate ca tu vei pune doar 1-2 kg in plus peste cele care le ai acum.Cel mai bine e sa reduci treptat numarul de calorii. Succes!