| Dianananahalfpastee a întrebat:

Am nevoie de ajutor in privinta tinutei pentru scoala, am 13 ani, trec intr-a saptea si nu ma pricep asa bine la combinat haine, culori, accesorii, etc... Nu vreau sa fiu prea extravaganta. M-ati putea ajuta cu niste sfaturi, poze, sau orice credeti ca mi-ar fi de folos?

6 răspunsuri:
| Cozac_Bogdan_1988 a răspuns:

Frate sunt baiat si stiu cum sa te imbraci incepe cu niste blugi roz alby galbeni mai deschisi la culoare asorteazale cu camasute sifonate cu maneca scurta cu parul prins in coada si multe bratari care scriu pe ele:love, best frend, etc sper ca te-am ajutat funda, ps scuze greselile gramaticale

| mgtow a răspuns:

Maicata te poate indruma in privinta asta decat un strain care nu te stie bine.

| DaianaDiana a răspuns:

Si eu sunt de varsta ta si pe mine m-au ajutat adminele de la aceasta pagina desi e mica sunt foarte pricepute adminele...

| Anduuu a răspuns:

Pai:consider ca esti o fata cu un corp normal,nici grasuta nici foarte slaba(asta pentru ca nu ai detaliat)
Ce spun eu:La scoala trebuie sa fii decent imbracata asa ca daca ai in dulapior o pereche de blugi albastrii sau negrii,o camasa alba,albastra,gri, sau in carouri, un blazer sau o gecuta ar fi pefect! Poti purts balerini, tenesi negrii sau orice culoare, chiar si pantofi cu toc(dar esti micuta si nu-ti recomand, o sa-ti deformezi picioarele)
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Anduuu a răspuns (pentru Cozac_Bogdan_1988):

Blugi roz la scoala...parca am fii pe cat-walk!