| nocomment_4400 a întrebat:

Buna!Am nevoie de ajutorul vostru!puppy dog eyesVa rog ,deci mie imi place un baiat si...ma rog e mai complicat, dar as vrea sa-i arat cat de indiferenta sunt fata de el si ca nu-mi pasa ce crede el( dar bine asta nu exagerat ca pe urma ajungem la fite sau orgoliu chestii din astea si nu sunt genul)
Please help me!puppy dog eyes[Funda celui mai bun sfat!]

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Daria33 a răspuns:

Pai roaga prieteni sai zica multe lucruri despre tine cal place si din astea si el o sa te intrebe daca e adevarat si tu sa-i zici ca nu ai zis nimic dar il crezi dragut si osal faci curios daca mai ai nv de sfaturi putem vb pe messwinking

| nocomment_4400 explică (pentru Daria33):

S-a intamplat asta deja... s-au intamplat mai multe...si eu vreau sa ii arat cat de indiferenta sunt, ca nu imi pasa!happy

| Daria33 a răspuns:

Pai... atunci cand vb cu el sa fi indiferenta si cand vb cu alti baieti sa pari interesat si o sa se enerveze ca lui ii zici da bine bv si cu celalti wow ce dragut etc dar sa nu exagereziwinking